برگزاری چهارمین کنسرت تمدیدی علیرضا طلیسچی

01:54128۰

برگزاری چهارمین کنسرت تمدیدی علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی خواننده قطعه «قاف» چهارشنبه ششم بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد به روی صحنه رفت و در ادامه قرار است کنسرت‌هایی در شهرهای استان آذربایجان غربی و استانبول کشور ترکیه برگزار کند.
چهارمین کنسرت تمدیدی تهران علیرضا طلیسچی در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» و مدیریت مهدی اسفندیار برگزار شد و این خواننده در ادامه در شهرهای «ارومیه»، «مهاباد»، «سلماس»، «مراغه» و «میانه» به روی صحنه می‌رود.
طلیسچی کنسرت خود را با اجرای قطعه «زندگی جونم» آغاز کرد و در ادامه قطعات «تو فکر می‌کنی کی ای»، «نفس»، «به خودم بد کردم»، «ای داد بر من»، «دیوونه‌ی دوست داشتنی»، «آخرش قشنگه»، «دل به دل»، «قاف»، «سختگیر»، «لیلا» و «ای دل غافل» شنیدنی شدند.
همخوانی و همراهی تماشاگران با قطعات «لیلا»، «دیوونه‌ی دوست داشتنی»، «قاف» و «سختگیر» باعث شد تا علیرضا طلیسچی به اجرای مجدد این قطعات بپردازد و به درخواست مخاطبان، بخشی از قطعه «قرار نبود» را به‌صورت دلی اجرا کند.
این خواننده در بخشی از این کنسرت گفت: «به کسانی که شاید از یاد خدا غافل شدند می‌گویم؛ روزی رویای پسربچه کوچکی که مقابل آینه دیواری اتاق‌خوابش می‌ایستاد و کودکانه و عاشقانه آهنگ‌های خوانندگان آن زمان را می‌خواند مبدل شد به چنین واقعیت زیبایی که روبروی چشمان من است و از شما برای حضورتان در کنسرتم تشکر می‌کنم.»
اعضای گروه پازل، علی لهراسبی، حامد کولیوند و … ازجمله مهمانان این کنسرت بودند.
محمد عارف (گیتار نایلون)، مهراد حیدری (گیتار الکتریک)، علی شقاقی (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، علیرضا رحیمی بشر (درامز)، مسیح منتظری (کیبورد)، سهند اسدی (ساکسیفون) و حسن اکبریان (ویولن) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند.

 

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=18351

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند