روایت خدمت به مردم با دست های خالی در برنامه تلویزیونی ما ایرانی ها

01:5558۰

روایت خدمت به مردم با دست های خالی در برنامه تلویزیونی ما ایرانی ها

ششمین قسمت از برنامه “ما ایرانی ها”، علی سلیمانی میزبان فعال اجتماعی است که در محله راه آهن تهران اقدام به راه اندازی پویش تفکیک زباله خشک از مبدا و ایجاد فضای شاد و امن برای اهالی محله با درآمد حاصل از آن کرده است..
به گزارش خبرگزاری ……. به نقل از روابط عمومی برنامه “ما ایرانی ها”، در ششمین قسمت از برنامه ترکیبی “ما ایرانی ها” که پنجشنبه ها ساعت۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می شود، علی سلیمانی میزبان فعال اجتماعی- محیط زیستی است که در محله راه آهن تهران پویش تفکیک زباله خشک از مبداراه اندازی و با درآمد حاصل از آن به زیباسازی فضای شهری وارتقاء فضای فرهنگی و معنوی محله می پردازد.
علی اصغر فراهانی با تشریح چگونگی مجاب کردن اهالی محله به درآمدی که از این راه به دست می آید سخن می گوید و از هزینه این درآمد برای برگزاری اردوی فرهنگی – تفریحی برای ساکنان، برپایی مراسم های جشن و تامین سبد ارزاق برای خانواده های نیازمند، بی سرپرست و بدسرپرست خبر می دهد.
او با این اقدام لحظات شادی را برای همسایگان خود رقم زده است. با اقداماتی که او انجام داده، در محله راه آهن زباله تفکیک نشده ای به دست ماموران شهرداری نمی رسد و کار پاکبانان در شهر در این حله از هر جای دیگری آسان تر شده است.
«ما ایرانی ها» برنامه ترکیبی–تولیدی و گفتگو محور، با رویکرد تزریق نشاط و حال خوب به مخاطبان، معرفی خیرین گمنام و الگوسازی فعالیت نیکوکاری در جامعه، تهیه و تولید شده است.
برنامه «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ و تکرار آن جمعه ساعت ۱۹ پخش می شود.

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=15982

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند