ماکان بند و هوادارانش ناخدا را خواندند

02:00398۰

ماکان بند و هوادارانش ناخدا را خواندند

شب گذشته کنسرت ماکان بند طی دو سانس و در میان استقبال هواداران این گروه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری آوازی نو، کنسرت گروه «ماکان بند» شب گذشته، دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد. ماکان بندی‌ها پس از مدت‌ها به سالن میلاد آمدند تا اجرایی در این سالن داشته باشند.
کنسرت شب گذشته «ماکان بند» مانند همیشه با استقبال هواداران این گروه برگزار شد. طراحی نور و طراحی صحنه در این کنسرت با دیگر اجراها تفاوت‌های بسیاری داشت و جاذبه‌های بصری متفاوتی برای علاقه‌مندان ایجاد کرده بود.
ابتدای کنسرت با حضور گروه روی صحنه و همنوازی آنان آغاز شد. امیر مقاره و رهام هادیان با آمدن‌شان قطعه «دو ستاره» را خواندند.
«برو دارمت»، «رفت»، «عصر خوب»، «بچه که نیستم»، «عاشق که میشی» و «حس عجیب»، قطعه‌هایی بودند که در ادامه اجرا شدند.
در ادامه قطعه‌های «حس عجیب»، «بدکاری دستم میدی(دلگیری)» و «هر بار این درو» اجرا شدند.
محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان، مهمان ویژه‌ی کنسرت ماکان بند بود که با معرفی ویژه‌ای از سوی امیر مقاره مورد تشویق حاضران قرار گرفت.
از نکات جالب کنسرت دیشب، تولد مادرِ امیر میلاد نیکزاد رهبر گروه ماکان‌بند بود که با نواختنِ قطعه‌ی «تولدت مبارک» جشن گرفته شد.
در ادامه قطعه‌های «خدا» و «کی بودی تو» اجرا شد.
امیر مقاره پیش از خوانندن قطعه‌ی «کی بودی تو» گفت: «مادرم کنسرتامو نیومده و آهنگامو نشنیده؛ اما این قطعه رو به مادرم تقدیم کردم. یه روز مادرم ازم پرسید که این قطعه چیه که بهم تقدیم کردی. با موسیقی حاضر نشد قطعه رو بشنوه، واسه همین شعر قطعه رو خوندم ‌براش و گفت آفرین پسرم خوب قطعه‌ای به من تقدیم کردی.»
«با تو آرومم» و «دیوونه بازی» دیگر قطعه‌های این کنسرت بودند. همچنین اجرای قطعه‌ی «ناخدا» پایان کنسرت ماکان‌بند بود.
کنسرت ماکان بند به دلیل استقبال هواداران، برای ۱۳ آذر هم تمدید شد.

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=11931

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند