مصاحبه اختصاصی با امین نجف زاد

03:17276

مصاحبه اختصاصی با امین نجف زاد

امین نجف زاد نوازنده پرکاشن یکی از پرکارترین و موفق ترین نوازندگان موسیقی است که علاوه بر همکاری با خوانندگان، به آموزش نوازندگی نیز می پردازد. گفت و گویی با وی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

بیوگرافی کوتاهی از خودتان بفرمایید.

از سال ۱۳۸۵ با ساز کیبورد فعالیت خودم را شروع کردم و با مجریان برتر کشور همکاری داشتم و بعد از ۵ سال با علاقه شدیدی که به ساز های کوبه ایی داشتم، به صورت جدی و حرفه ای از سال ۱۳۹۰ مسیر سازهای کوبه ای را ادامه دادم و اولین حضور من در کنسرت در سال ۹۴ بود که به خوانندگی محمد مبصریان در تالار هنر در ۲ سانس و به رهبری مجتبی ضیایی برگزار شد .

از چه زمانی موسیقی رو شروع کردید؟

اولین اجرای من جزو بهترین و لذت بخش ترین خاطرات اجراهای من است.

با کدام خواننده ها همکاری داشتید؟

همکاری به عنوان نوازنده پرکاشن با خوانندگان ( محمد علیزادهحجت اشرف زادهشهرام شکوهیمیثم ابراهیمیفریدون آسراییرضا گلزارسیامک عباسیسامان جلیلیروزبه نعمت الهیعماد طالب زادهسینا شعبان خانی گروه ماکان و…)

کدام یک از این همکاری ها برای تان لذت بخش تر بوده است؟

اولین اجرای من جزو بهترین و لذت بخش ترین خاطرات اجراهای من است.

سبک مورد علاقه شما برای فعالیت کدام است؟

پاپ و لاتین. پاپ به دلیل اینکه در کشور ما بیشتر این موسیقی رواج دارد و بیشتر می شنویم؛ و لاتین چون مهد ساز تخصصی من از سبک لاتین است.

و در آخر نکته پایانی.

تشکر از شما که این مصاحبه را انجام دادید. به امید روزی که موسیقی در مدارس اجباری شود، تا علاوه بر زنگ ورزش، زنگ موسیقی هم داشته باشیم تا روح‌مان هم تربیت و پرورش پیدا کند.

عکاس شادنوش جنگروی

لینک کوتاه
https://haftominmowj.ir /?p=23670

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.