آنتن سیما میزبان نسل عاشورایی ۲ می شود

02:11249

آنتن سیما میزبان نسل عاشورایی ۲ می شود

مجموعه محرمی نسل عاشورایی ۲ با محوریت ارادت نوجوانان به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از اول محرم به روی آنتن می رود.
شهر سرود مجموعه جدیدی از  مرکز آوای انقلاب اسلامی (مأوا) سازمان اوج می‌باشد که تمرکز خود را بر روی گروه سرودهای جوان و نو پا سطح کشور گذاشته تا با خدمات رسانی به این گروه های جوان امکان ارتقای سطح موسیقایی آن ها را برای ورود به عرصه حرفه ای محیا سازد.
این روزها قسمت دیگری از این مجموعه برنامه تلویزیونی در دست تولید قرار دارد تا در محرم امسال مهمان دل های عاشقان ابا عبدالله شود‌. در این برنامه گروه سرودهای برگزیده مرحله اولیه با همراهی شاعران و موسیقیدان های مطرح کشور٬ وارد این مجموعه برنامه استعدادیابی می‌شوند.
امین صافی زاده؛ مدیر شهر سرود ِ مرکز آوای انقلاب اسلامی (مأوا)؛ در خصوص اجرای این برنامه توضیحاتی به شرح ذیل ارائه کرد: «مجموعه نسل عاشورایی ۲ با اجرای گروه های سرود نوجوان و جوان مستعد از سراسر کشور و با محوریت ابراز ارادت و عزاداری نوجوانان در رثای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و آشنایی هر چه بیشتر این نسل با مضامین و مفاهیم عاشورایی از جمله نوحه های قدیمی از اول محرم به مدت ۱۰ شب به روی آنتن صدا و سیما خواهد رفت.»
در ادامه ایشان با تاکید بر اهداف اصلی تیم تولید این مجموعه ادامه می دهد: «این مجموعه در راستای هدف تمرکز زدایی مجموعه شهر سرود و در حسینیه اعظم زنجان٬ با حضور گروه های سرود از استان های مختلف کشور نظیر زنجان، گیلان، اردبیل، کردستان و تبریز که همگی از گروه های سرود توانا و مستعدی بودند تولید شده است.همچنین اشعار این مجموعه توسط شاعر آیینی؛ سید جواد پرئی؛ سروده شده است. همچنین تنظیم و میکس و مسترینگ تمامی آثار بر عهده شهاب شوشتری می باشد‌. در زمینه کارگردانی و تهیه کنندگی مجموعه نسل عاشورایی ۲ هم از هنر آقایان امیر محمد فرازنده و سجاد شیرافکن در این مجموعه بهره برده شده است.»
شایان ذکر است که سری اول مجموعه نسل عاشورایی نیز سال گذشته با رویکرد مشابه تولید و از تریبون رسانه ملی پخش شد که با استقبال خوب مخاطبان و شرکت کنندگان همراه بود.

 

لینک کوتاه
https://haftominmowj.ir /?p=31528

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.