کنسرت گروه پرطرفدار «ماکان» شامگاه شنبه ۲۴ آذرماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد

09:51319۰

 کنسرت گروه پرطرفدار «ماکان» شامگاه شنبه ۲۴ آذرماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران در شب تولد امیر مغاره برگزار شد

گروه پرطرفدار «ماکان» تازه‌ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به روی صحنه بردند و در ادامه اجراهای خود قرار است در تاریخ ۳ و ۴ دی ماه نیز طی دو سانس در سالن ایرانیان به روی صحنه میروند

گروه «ماکان» در این کنسرت قطعات نرو، یه عصر خوب، دلگیری، برو دارمت، شیک، بچه نیستم، دیوونه بازی، با تو آرومم، هر بار این درو، ای داد، دیوونه من، پیشم بخند، دو دقیقه بودی و یه لحظه نگام کن را اجرا کرد و شبی خاطره‌انگیز را برای هواداران خود رقم زد.

امیرمیلاد نیکزاد -رهبر ارکستر ، یاشار خسروی -سرپرست گروه و نوازنده ساکسوفون، سهیل اَباذری -کیبورد، مهران فرشباف -پرکاشن، مجید عطرلی -گیتار باس، علی الماسی -گیتار الکتریک و انوشیروان تقوی -گیتار اسپانیش اعضای گروه ماکان را در این کنسرت تشکیل دادند.

شایان ذکر است که با توجه به استقبال خوب مخاطبان از کنسرت گروه ماکان، این کنسرت برای دو شب دیگر و در تاریخ‌های ۳ و۴ دی ماه در تهران تمدید شد .

گفتنی‌است؛ این کنسرت به همت موسسه «آوازی نو» به مدیریت و تهیه‌کنندگی «سید حسن اردستانی» و مدیریت گروه «یاشار خسروی» برگزار شد.

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=4262

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند