محسن ابراهیم‌زاده در جدیدترین کنسرت خود را در قالب جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه رفت. نمایشگاه بین‌المللی میلاد در چهارمین شب از سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر طی دو سئانس میزبان محسن ابراهیم‌زاده بود.

در ابتدای این کنسرت محسن ابراهیم‌زاده همراه با اعضای یک دست مشکی پوش ارکستر خود روی صحنه آمد و قطعه “مگه داریم” را برای مخاطبان خود اجرا کرد.

از نکاتی که همین ابتدا طرفداران حاضر در سالن را شوکه می‌کرد صدای این خواننده بود که مثل همیشه جان‌دار نبود و علت آن مشکل جسمی او بود که باعث شده بود تا مانند همیشه روی سن درخشش نداشته باشد اما با این وجود ابراهیم زاده به خاطر طرفداران خود با انرژی روی سن حاضر شده و این اجرا را به خوبی ادامه داد.

ابراهیم زاده پس از صحبت و خوش‌آمدگویی به مخاطبان خود قطعات “بوی بارون” و “اگه به من باشه” را خواند.

در ادامه ابراهیم‌زاده برای لحظاتی سالن را ترک کرد ولی اعضای ارکستر او همچنان به نوازندگی خود ادامه دادند و موزیک را قطع نکردند.

پس از لحظاتی ابراهیم‌زاده به روی صحنه برگشت و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر را تبریک گفت. سپس آهنگ “عاشق شدن” را اجرا کرد که با اجرای این آهنگ شور و هیجان نیز به سالن برگشت و طرفداران این خواننده به شدت از این اجرا استقبال کردند.

محسن ابراهیم‌زاده در لحظه‌ای عجیب و جالب به صورت عامیانه به خدا گفت که جان من کاری کن من همان محسنی باشم که هواداران منتظر دیدنش بودند. ضمن اینکه او وقتی با طرفدارانش صحبت می‌کرد یک جمله عجیب دیگر هم به زبان آورد که من عاشق خودم هستم.

“بی قرار”، “مرور خاطرات”، “من و تو”، “شبهای دیوونگی”، “شبگردی”، “دونه دونه” دیگر قطعاتی بودند که ابراهیم‌زاده اجرا کرد و هواداران او در سالن میلاد لذت بردند.

کنسرت محسن ابراهیم‌زاده امشب پذیرای اعضای تیم ملی کشتی کشورمان بود که ابراهیم‌زاده پس از معرفی آن‌ها به شوخی گفت توی عمرم این همه قهرمان ندیده بودم.

در این کنسرت اعضای ارکستر ابراهیم‌زاده را سیاوش کریمی‌نژاد (درامز، دف و سنتور)، فارق آزادیان (تار، سه تار)، علیرضا لعمانی‌مقدم (گیتار)، آرمان تیرماهی (گیتار باس)، کارن زیاری و فرشید حکیمی (کیبورد)، حسام متولی (پرکاشن)، امید مولوی (گیتار الکترونیک)، حجت قدسی (ویولن)، عارف اسکندری (ساکسیفون، کلارینت و ترومپت) و ایمان مهریاری (پرکاشن و درامز) تشکیل می‌دادند.

عکاس شادنوش جنگری