دیدارنوروزی خواننده «عشق مجازی» با هوادارانش کنسرت نوروزی احمد سُلو برگزار شد

03:00324

دیدارنوروزی خواننده «عشق مجازی» با هوادارانش
کنسرت نوروزی احمد سُلو برگزار شد.
به گزارش…. احمدرضا شهریاری که با نام هنری احمد سُلو مُعرِف مخاطبانش است، دومین اجرای رسمی خود را در پایتخت برگزار کرد.
این خواننده پیش از این، اسفند ماه سال گذشته (۱۴۰۱)، برای نخستین بار به روی صحنه رفت و به سبب استقبال خوب هوادارانش، کنسرتش درکمتر از یک ماه ( ۹فروردین ماه ۱۴۰۲)  تمدید شد و باردیگردر سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در دوسانس ۱۹ و ۲۲  به روی صحنه رفت. اجرایی که بسیارمورد استقبال قرار گفت تا آنجا که به گفته تهیه کننده این برنامه(مجید طوسی)، به زودی  تورکنسرت های احمد سلو در دیگر شهرهای ایران نیزبرپا خواهد شد.
اما در کنسرت شب گذشته،  ابتدای کار با قطعه پرطرفدار«چپ» آغازشد و درادامه احمد سُلو، ضمن خوشامد گویی و تبریک سال نو، رو به مخاطبین درسالن گفت: « امیدوارم امسال قشنگ ترین سال و زیباترین خاطره ها را پیش رو  داشته باشید.»
این خواننده  در ادامه صحبت هایش از تمامی کسانی که او را به جایگاهی که امروز درآن قرار گرفته است، تشکر کرد .
«عشق مجازی» قطعه بعدی بود که با همخوانی و همراهی حاضران درسالن اجرا شد و در ادامه قطعات« عاشقتم» ،«گل گندم»،«بغل»،«سلطان قلبم»،«بند»،«چشات»، «کاش نبودم»،«قهرمان»،«اخموی جذاب»، «شوک» و… به اجرا درآمد. احمد سُلو، طی اجرای قطعاتش، بارها و بارها نسبت به عشق و علاقه مخاطبانش اظهار لطف و تشکر کرد.
بخش دیگر این اجرا اختصاص داشت به تکنوازی گیتار این خواننده و اجرای قطعاتی بداهه به درخواست حاضران درسالن که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.قطعاتی همچون «تنم می لرزه»،«توی شهر بی عاطفه ها»،«لعنت به تو زیبای بی عاطفه»،«نت سُل» و… و همچنین اجرای اثر تازه اش « منو تهران» با این مضمون «من یه ایرانمو تهرانمو دادم به نگاهت…» که برای اولین دراین کنسرت به اجرا درآمد و امروز درصفحه مجازی اش منتشر می گردد.
نکته قابل توجه  این اجرا فعال بودن و هیجان و شور و حال بسیار این خواننده بود. آنگونه که توانست قطعات تقریبا آرام و ملو خود را بگونه ای اجرا کند که سالن را به وجد و شادی آورد و ارتباط خوبی با مخاطباش  برقرار کرد، بطوریکه از ابتدا تا پایان برنامه حاضران در سالن او را همراهی و تشویق می کردند.
در این کنسرت که به تهیه کنندگی مجید طوسی(شرکت فرهنگی و هنری سُل فا) و مدیریت اجرایی احسان طوسی برگزار شد،  نوازندگانی چون علی ضرابی(ترومپت)، سیامک کریم پور(ترومبون)، حسام زبردست(ساکسیفون)، مجتبی صناعی(درامز)، محسن فرضی(گیتار بیس)،سامان سپهر (گیتارالکترونیک)، پاتریک یوسف زاده(گیتار نایلون)، جواد شیخی(بوزوکی)، بابک کدخدا(ویلون)،
حسام متولی(تومبا پرکاشن) و سالار مددیان(سینتی سایزر) همراهی داشتند. مهران مریخ نیزرهبری این  ارکستر و تنظیم قطعات را برعهده داشت.

عکاس شادنوش جنگروی

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=25718

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.