از سرگیری فعالیت‌های فرهنگی و هنری از ۲۰ آبان تا ساعت ۱۸

01:3210۰

از سرگیری فعالیت‌های فرهنگی و هنری از ۲۰ آبان تا ساعت ۱۸

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رفع محدودیت‌ فعالیت‌های فرهنگی و هنری و بازگشایی سالن‌های سینما و تئاتر خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از ایسنا، در پی مصوبه امروز شنبه(۱۷ آبان‌ماه) ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر ممنوعیت فعالیت مشاغل ۲، ۳ و ۴ از ساعت ۱۸ هر روز از ۲۰ آبان، همایون امیرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا با این مصوبه مکان‌های فرهنگی و هنری برای فعالیت بازگشایی می‌شوند؟ اظهار کرد: جزئیات ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه‌های اعلام شده به این معناست که تعطیلی فعالیت‌های فرهنگی و هنری که در زمره مشاغل گروه‌های سه و چهار قرار می‌گرفتند از این پس با مصوبه جدید امکان فعالیت دارند.

وی افزود: در حال حاضر فعالیت‌های فرهنگی و سالن‌های سینما و تاتر می‌توانند براساس این مصبوبه تا ساعت ۱۸ فعالیت کنند چون قرار براین نیست که مثلا قهوه‌ه‌خانه‌ها باز باشند ولی سینما بسته باشد. ضمن اینکه وزیر بهداشت هم اخیرا اعلام کردند که پروژه‌های تصویری فعالیت خود را انجام دهند.

امیرزاده در پایان گفت: بنابراین از تاریخ درج شده در مصوبه امروز ستاد ملی کرونا یعنی(۲۰ آبان) فعالیت‌های فرهنگی و هنری و سالن‌های سینما و تئاتر پس از یک وقفه طولانی از سر گرفته می‌شود، زیرا شامل رفع محدودیت‌ها شده‌اند.

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=16242

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند