صدور مجوز تک آهنگ ‌های سراج، عقیلی، آسرایی و زند وکیلی در هفته گذشته

02:00103۰

صدور مجوز تک آهنگ ‌های سراج، عقیلی، آسرایی و زند وکیلی در هفته گذشته

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی، این آثار شامل ۵ آلبوم موسیقی در ژانرهای سنتی (۱ آلبوم) و پاپ (۴ آلبوم) و ۵۴ تک آهنگ در ژانرهای سنتی (۲ قطعه)، پاپ (۴۳ قطعه) و تلفیقی(۹ قطعه) بوده‌اند.

بر اساس این گزارش، آلبوم های «رودین» به آهنگسازی و خوانندگی میلاد رضا، «ستاره دنباله دار» به آهنگسازی و خوانندگی میثم گودرزی، «نگاه» به آهنگسازی مجید رضازاده و خوانندگی امین عراقی، «سرمازده» به آهنگسازی و خوانندگی میرحسین حسینی و آلبوم موسیقی سنتی «زخمه» به آهنگسازی و خوانندگی مسعود میرزاحمد مجوز انتشار دریافت کرده اند.

از میان تک قطعه هایی که مجوز انتشار آن‎ها صادر شده می توان به قطعه «عشق» به خوانندگی حسام الدین سراج و آهنگسازی فرید الهامی، قطعه «نگار بی وفا» به خوانندگی سالار عقیلی و آهنگسازی مسعود تدینی، قطعه «نوروز ما» (به پاسداشت طبیعت و نوروز) به خوانندگی محمد رشوند و آهنگسازی رامین عبداللهی، قطعه عاشورایی «دیدار» به خوانندگی امیر شیشه گران و آهنگسازی فرید نادری، قطعه «جمعه بی شنبه» به خوانندگی فریدون آسرایی و اهنگسازی پیام شفاهی و «فصل پریشان شدنم» به خوانندگی و آهنگسازی علی زند وکیلی اشاره کرد.

 

در شش ماهه نخست سال جاری، سالار عقیلی برای ۴ قطعه دیگر به نام‎های می ترسم، قطعه مادر (به مناسبت روز مادر)، قطعه باران بهاری و قطعه دلبسته شدم از دفتر موسیقی مجوز دریافت نموده است.

این در حالی است که به نظر می رسد میزان درخواست مجوز برای آثار پاپ و تلفیقی بیشتر شده و آثار ارائه شده در حوزه سنتی افزایش نداشته است.

همچنین لازم به ذکر است گزارش صدور مجوز دفتر موسیقی هر هفته در قالب خبر منتشر می شود.

 گفتنی است که برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر خواهد بود

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=16121

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند