در برنامه ما ایرانی ها تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک

01:05131۰

در برنامه ما ایرانی ها

تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک

برنامه «ما ایرانی ها » به تهیه‌کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی ، روایت تلاش یک بانوی فعال محیط زیست می باشد که به منظورآموزش ، فرهنگسازی ،پاکسازی و نهالکاری برای حفظ محیط زیست شهرستان بروجرد می کوشد.

به گزارش خبرگزاری ……. به نقل از روابط عمومی برنامه ، این قسمت از برنامه «ما ایرانی ها»، روایتگر تلاش معصومه زارعلی مدیرعامل انجمن پایشگران سبز گستر است که به منظور آموزش ، فرهنگسازی ،پاکسازی و نهالکاری برای حفظ محیط زیست شهرستان بروجرد اقدام به تاسیس انجمن کرده است.

قاسم اورنگی، تهیه کننده و کارگردان برنامه «ما ایرانی ها » گفت: در این فصل برنامه به داستان های خیرخواهانه با موضوعات مختلف پرداختیم و سعی داریم تا نمای جدیدی از نیات و قلب های مردمی که به هر شکلی برای بهتر شدن زندگی هموطنان خود تلاش میکنند، را نشان دهیم.

تهیه کننده این برنامه بیان داشت: در برنامه روز پنجشنبه داستان معصومه زارعلی مدیرعامل انجمن پایشگران سبز گستر را روایت خواهیم کرد که اقدام به تاسیس سمن برای شبکه سازی حافظان محیط زیست از کودکان تا بزرگسالان، آموزش تفکیک زباله برای تمام سنین، پاکسازی زباله به روش ساده، نهالکاری در فصول مختلف با ” شعارهایی مانند : از خودمان شروع کنیم ، نه به کیسه های پلاستیکی” کرده است .

برنامه «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ و تکرار آن جمعه ساعت ۱۹ پخش می شود و در مورد اقدامات خیرین و دلایل اقدام آنها صحبت میشود.

مخاطبان برنامه “ما ایرانی ها ” می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۱۰ با ما در میان بگذارید.

لینک کوتاه
http://haftominmowj.ir /?p=16115

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند