تبلیغات

 

ریتم آینده مدیا مجری طرح تبلیغات در وسایت هفتمین موج بوده و در ادامه می توانید شرایط تبلیغات را ملاحظه بفرمایید.


شرایط و نکات تبلیغ در پایگاه خبری تحلیلی هفتمین موج

 قوانین و شرایط جذب تبلیغات

۱ – از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

۲ – نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه در حساب درج شده شده در فاکتور صادر شده از طرف ما انجام پذیر خواهد بود.

۳ – درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت هفتمین موج باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

۴ – مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال ریتم آینده مدیا در قبول بنر و آگهی مختار است.

۵ – تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

۶ – طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم ریتم آینده مدیا آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

۷ – در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوز آلبوم) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

۸ – در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

۹ – واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای ریتم آینده مدیا نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده ریتم آینده مدیا نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.

برخی از مواردی که از پذیرفتن تبلیغات آنها معذوریم

۱ –  شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

۲ – تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

۳ – گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

۴ – هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

۵ – سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.

۶ – بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

۷ – هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

در صورت تمایل, جهت تبلیغات در سایت هفتمین موج  به وبسایت ما مراجعه فرمایید